Preparaty do pielęgnacji rzęs, brwi, włosów i paznokci

Double-Ended Volume Set baza i tusz do rzęs 2 x 5,5 ml

Set z podwójną końcówką zapewnia intensywne odżywienie Twoich rzęs w ciągu dnia, tworząc optymalną długość i objętość naturalnych rzęs. Baza pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie mascary, a także pokrywa rzęsy matowo jedwabistą formułą, dzięki której tusz utrzymuje się dłużej lepiej. Specjalnie skomponowana receptura maskary a także zaprojektowana do niej szczoteczka powodują że Twoje rzęsy będą wyglądać jeszcze pełniej i bardziej kusząco.

Cena  125zł

RevitaLash Hi Def Tinted Brown Gel – żel do stylizacji brwi 7,4 ml     Wielozadaniowy, przełomowy żel modelujący i usztywniający brwi, który pomaga kształtować, poprawić wygląd i kondycję brwi, dając natychmiastowe, spektakularne rezultaty. Modeluje, upiększa, odżywia.

Jak działa? Pomaga ujarzmić niesforne brwi, modelując ich kształt, zapewniając lepszy, pełniejszy i bardziej atrakcyjny wygląd. Podkreśla naturalne piękno Twoich brwi, wypełniając te miejsca, gdzie widoczny jest brak, uszkodzenie lub rozrzedzenie włosków. Odżywia brwi, chroniąc je przed nadmierną łamliwością. Wyjątkowy aplikator z podwójną końcówką posiada modelującą szczoteczkę i grzebyk na jednym końcu oraz miękką, cylindryczną szczoteczkę na drugim końcu, zapewniającą precyzyjną aplikację. Uniwersalny, półprzezroczysty mineralny żel koloryzujący pogłębia naturalny kolor brwi i zapewnia stopniową intensyfikację barwy brwi. Wodoodporna i trwała formuła zapewniają piękno i pewny efekt przez cały dzień.

Cena  120zł

RevitaLash  Eyelash Conditioner – odżywka na porost i wzmocnienie rzęs 3,5 ml, 2 ml

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania preparatu. RevitaLash®Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji .

Cena 1 ml 190 zł    

Cena 2 ml 330 zł

Cena 3,5 ml 490 zł 

       

RevitaLash Revitabrow Advanced – odżywka do brwi 1,5 ml, 3 ml

Spektakularnmie poprawia wygląd brwi sprawiając, że są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze. Odżywka ma te same składniki aktywne, co RevitaLash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa. Revitabrow Advanced  pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji, procesów starzenia, a także przebytej chemio/radio terapii.

Cena 1,5 ml 240 zł

Cena 3 ml 390 zł

ul. Czysta 4 (Galeria)
50-013 Wrocław
tel. 888-837-617