O nas

Gabinet kosmetologiczny DermaCare - Wrocław

Istnieje dla Państwa od 2012 roku w centrum Wrocławia. Gabinet DermaCare to miejsce, które łączy nowoczesne zabiegi z unikalną atmosferą, dzięki czemu każdy z nas może chociaż chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Oferuje Państwu zabiegi regeneracyjne, specjalistyczne, pielęgnacyjne twarzy.

Regularnie korzystam ze szkoleń podnoszących moje kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pracuję na sprawdzonych, medycznych preparatach. Łączę wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, trenera osobistego. Zapraszam na bezpłatną konsultację połączoną z doborem zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Należy jednak w tym wszystkim pamiętać o swoim zdrowiu, sprawności fizycznej, odpowiednim odżywianiu, a przede wszystkim o systematyczności, która jest nieodłączną częścią ciała/skóry i kondycji fizycznej.

Dzięki doświadczeniu i wysokiej jakości usług na pewno sprostam Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszam!

Karolina Czechowska, kosmetolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, na kierunku kosmetologii w 2007 roku. Na swoim koncie ma wiele certyfikatów oraz szkoleń potwierdzających zdobyte umiejętności. Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, i zebraną wiedzę. Praca, a co za tym idzie, życzliwość do ludźmi przynosi je dużą satysfakcję.  W gabinecie przeprowadza zabiegi odnowy twarzy i ciała.

” Prostota jest kluczem do prawdziwej elegancji ”

– Coco Chanel –

IMG_1578

Kup Voucher upominkowy dla bliskiej Ci osoby

Polecane zabiegi:

  • Relaksacyjne zabiegi pielęgnacyjne,
  • Zabieg oczyszczania ultradźwiękami,
  • Mikrodermabrazja połączona z masażem,
  • Firmowy zabieg DermaCare,
  • Relaksacyjny rytuał ciała,
  • Pielęgnacja dłoni i stóp.
128
Nowość Resveraderm serum
126zl
Nowość Retises o,25% krem
194zl
Nowość Fillderma nano

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress