O nas

Gabinet kosmetyczny DermaCare – Wrocław

Istniejemy dla Państwa od 2012 roku w centrum Wrocławia. Gabinet DermaCare to miejsce, które łączy nowoczesne zabiegi z unikalną atmosferą, dzięki czemu każdy z nas może chociaż chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Oferujemy Państwu zabiegi regeneracyjne, specjalistyczne, pielęgnacyjne i relaksacyjne zarówno na twarz jak i ciało.

Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy na sprawdzonych, medycznych preparatach. Łączymy wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, trenera osobistego. Zapraszamy na bezpłatną konsultację połączoną z doborem zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Należy jednak w tym wszystkim pamiętać o swoim zdrowiu, sprawności fizycznej, odpowiednim odżywianiu, a przede wszystkim o systematyczności, która jest nieodłączną częścią ciała/skóry i kondycji fizycznej.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wysokiej jakości usług na pewno sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy!

Izabela Burghardt, kosmetolog

Ukończyła studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała pracując w gabinetach zajmujących się m.in. modelowaniem sylwetki, zabiegami laseroterapii oraz w ośrodku day spa. Poza kosmetologią, jej pasją są podróże, te bliskie i te dalekie.

Moje motto:

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie.”                   

Ralph Waldo Emerson

IMG_1642

Karolina Czechowska, kosmetolog

Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, na kierunku kosmetologii. Na swoim koncie ma wiele certyfikatów oraz szkoleń potwierdzających zdobyte umiejętności. W gabinecie przeprowadza zabiegi odnowy twarzy i ciała.

IMG_1578

Kup Voucher upominkowy dla bliskiej Ci osoby

Polecane zabiegi:

  • Relaksacyjne zabiegi pielęgnacyjne,
  • Zabieg oczyszczania ultradźwiękami,
  • Mikrodermabrazja połączona z masażem,
  • Firmowy zabieg DermaCare,
  • Relaksacyjny rytuał ciała,
  • Pielęgnacja dłoni i stóp.
128
Nowość Resveraderm serum
126zl
Nowość Retises o,25% krem
194zl
Nowość Fillderma nano

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress