Promocje i nowości

Promocja!

Zabieg rekomendowany latem

DNA Recovery peel z kwasem ferulowym teraz w niższej cenie teraz 150 zł zamiast 180 zł

System nanosomowego peelingu, który naprawia uszkodzenia skóry wywołane przez słońce oraz upływ czasu, a także zapobiega ich powstaniu. Efektem działania składników peelingu jest ochrona I zmniejszenie uszkodzeń DNA komórek skóry, a tym samym spowolnienie procesu fotostarzenia skóry.

Po za tym peeling naprawia koloryt, idealny dla palaczy, zmniejsza przebarwienia I nadaje blsku skórze. Można zaobserwować znaczną poprawę struktury skóry, jej elastyczność I jędrność

Naprawa uszkodzeń I znaczna poprawa w wyglądzie skóry jest efektem działania składników peelingu takich jak:

– KWAS FERULOWY 14% – chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA I UVB tym samym wspomaga działanie innych fotoprotektorów. Pomaga minimalizować uszkodzenia w komórkach skóry wywołane działaniem promieniowania UVA I UVB, chroniąc komórkowe DNA.
Neutralizuje wolne rodniki w skórze I wzmacnia działanie antyoksydantów, głównie witaminy C, E. Zmniejsza stany zapalne I rumień wywołane powstawanie wolnych rodników w skórze.

– Czynniki wzrostu EGF, TGP beta2 – stymulują aktywność fibroblastów oraz keratynocytów. Pobudzają, zwiększają I przyśpieszają naprawiają naskórka oraz syntezę kolagenu.

– enzymy naprawcze DNA – biorą udział w naprawie uszkodzeń powstałych w wyniku działania wolnych rodników

– cynk I aminokwasy

– RETINOL I jego pochodne – chroni, naprawia I pobudza produkcję włókien kolagenu. Modelują nad aktywność zaburzonych melanocytów.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu!! Zabieg polecany jest jako kuracja przed “wielkim wyjściem”

Zalecana ilość zabiegów 4-6, w odstępie 14-20 dni.
Po zabiegu zalecane jest używanie kremu ochronnego z filtrem spf 50.

Masz urodziny? Skorzystaj z naszego prezentu

Z okazji Twoich urodzin otrzymasz 10 % zniżki na zabiegi i poczęstunek. Promocja obowiązuje w dniu urodzin a także dzień przed i po urodzinach. Proszę o wcześniejszą rezerwację terminu i o zabranie ze sobą dowodu tożsamości. *

* Promocje nie łączą się ze sobą.

ul. Czysta 4 (Galeria)
50-013 Wrocław
tel. 888-837-617