Promocje i nowości

Promocja!

Terapia przeciwstarzeniowa Dermapen 2+1

Kochani aby ułatwić waszej cerze powrót do formy po ponownym otwarciu gabinetów kosmetologicznych przygotowaliśmy dla Was niespodziankę w postaci promocyjnego pakietu 2+1 o wartości 750zł z dodatkowym rabatem na kosmetyki do pielęgnacji domowej! Jak to działa? Decydując się na pakiet promocyjny terapii przeciwstarzeniowej Dermapen 2+1 składający się z trzech zabiegów zapłacicie tylo za dwa, trzeci otrzymując GRATIS! Cena pakietu 500zł a promocja obowiazuje przez cały tydzień od 1 do 6 czerwca.

Dodatkowo w celu wzmocnienia i przedłużenia efektów terapii do promocyjnego pakietu dodajemy 10% rabatu na kosmetyki do pielęgnacji domowej z serii Atpses, Mandelac i Daeses. Jeśli zastanawiasz się czy jest to zabieg dla ciebie i masz pytania, zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację, a my podpowiemy i doradzimy co będzie najlepsze dla twojej cery.

Cena pakietu 2+1 500zł zamiast 750zł

Masz urodziny? Skorzystaj z naszego prezentu

Z okazji Twoich urodzin otrzymasz 10 % zniżki na zabiegi i poczęstunek. Promocja obowiązuje w dniu urodzin a także dzień przed i po urodzinach. Proszę o wcześniejszą rezerwację terminu i o zabranie ze sobą dowodu tożsamości. *

* Promocje nie łączą się ze sobą.

ul. Czysta 4 (Galeria)
50-013 Wrocław
tel. 888-837-617